تاریخچه شرکت کاریزان خودرو

تاریخچه شرکت کاریزان خودرو

شرکت کاریزان خودرو در راستای توسعه و گسترش حمل و نقل جاده ای از آبان سال 1384 فعالیت تولیدی خود را در زمینه تولید ماشین سنگین شروع کرد. شرکت کاریزان خودرو با تولید کامیون های سبک و نیمه سنگین به نام کاویان پا به عرصه تولید و توزیع ماشین سنگین وگسترش صنعت حمل و نقل جاده ای در ایران گذاشت. اولین کارخانه تولیدی شرکت کاریزان خورو در شهرک صنعتی البرز(قزوین) واقع شده است. دومین کارخانه کاریزان خودرو در شهرک صنعتی کاوه واقع در شهرستان ساوه تاسیس شده است. محصولات تولیدی کاریزان خودرو از همان بدو راه اندازی خطوط تولید، کلیه استانداردهای مربوط به صنعت خودروسازی را کسب کرده اند و تمامی محصولات شرکت از سال 1385 به سیستم ضد قفل ترمز، مجهز شده اند.

انواع کامیون و کامیونت های این شرکت با ظرفیت‌های 5.5تن، 6 تن، 9تن، 12تن و 19 تن با داشتن سطح آلایندگی یورو5 و یا یورو3 به بازار عرضه می گردد که با توجه به سطح کیفی مطلوب و شبکه گسترده خدمات پس از فروش از امکانات بسیاری برخوردار است.

ازنقاط قوت و دلایل تمایزشرکت کاریزان خودرو می توان به موارد زیر اشاره نمود:
1-تنوع محصولات تولیدی
2-تنوع رنگ محصولات
3-تحویل سریع و به موقع
4-همکاری با لیزینگ های مطرح ومعتبر

برای دیدن کارخانه لطفا کلیک کنید

چشم انداز

ما یکی از سه شرکت برتر و پیشتاز در بین تولیدکنندگان خودروهای تجاری کشور تا سال 1397 هستیم و به طور مستمر تلاش می کنیم تا این جایگاه را حفظ کنیم و ارتقاء دهیم. ما تلاش می کنیم که با ارائه خدمات پس از فروش بهتر و با داشتن شرایط اقساطی مناسب ماشین سنگین به صورت لیزینگی رضایت مشتریان را بیش از پیش بدست آوریم.کاریزان خودرو در نظر دارد با واردات قطعات با کیفیت از شرکت های معتبر اروپایی به افتخارات بیشتری دست پیدا کند.